Věříme v lepší zítřky

by Ochodek

Všechno zlé je k něčemu dobré. Dobu koronaviru jsme využili po svém. Využili jsme ji k budování, modernizaci, rekonstrukci, opravě a splnění snů. Prostě k věcem, které je těžké zrealizovat za běžného provozu restaurace.

Jak si můžete povšimnout, rozhodli jsme se pro nové webové stránky. Věříme, že na našem novém webu naleznete mnoho užitečných informací. Víme, že štáblovický zámek s bohatou, více než pětisetletou historií si zaslouží více, než jen využití erbovního sálu k případným obřadům za deště či jiného nepříznivého počasí. Proto pro Vás máme připravený krásný apartmán pro novomanžele, který je přímo na zámku a na dalších apartmánech a ubytování stále pracujeme. Na zámku pro Vás budujeme útulnou kavárnu, která se bude honosit výbornými dezerty a lahodnou kávou. Toto vše budete moci ochutnat za úchvatného výhledu na zámecký park.

Zámeckou kavárnu můžete navštívit po prohlídce expozice na zámku, kterou pro Vás taktéž připravujeme a kde se dozvíte všechna tajemství štáblovického zámku. Našim novomanželům nově zpřístupňujeme zámek v podobě ubytování, vnitřních obřadů a focení v krásných prostorách zámku. Také, jak jste si už mohli někteří všimnout, už nás nenajdete jen pod Zámeckou restaurací, ale rozšířením našich služeb jsme rozšířili i naše místo na Zámecký resort Štáblovice. Chceme Vám přinést více.

Pokud přemýšlíte, jak budete trávit svůj čas po době koronaviru. Velice by nás potěšila Vaše návštěva, věříme že, budete spokojeni a každý si u nás přijde na své. Ať už v Zámecké restauraci, v nové kavárně, na prohlídce zámku či při Vašem velkém svatebním dnu.

Plně věříme, že brzy bude lépe a my Vás osobně ve Štáblovicích přivítáme.

Velice se těšíme na opětovné a brzké shledání.