Pracovní příležitosti

by admin

Heading Title

HLAVNÍ SERVÍRKA- ČÍŠNÍK 24.000Kč/čistého

Hledáme hlavního číšníka/servírku do našeho zámeckého resortu ve Štáblovicích.

Rádi bychom, aby nová obsluha měla zájem o gastronomii, touhu se v ní zdokonalovat a učit se novým dovednostem. Zároveň, aby byla spolehlivá, zodpovědná a měla pozitivní přístup k práci – ví, že trable zůstávají doma a na plac se chodí s úsměvem.

Pro takového člověka na oplátku nabízíme hlavní pracovní poměr, férové jednání a plat 24.000 Kč čistého+ dýška, stravování, nástup možný ihned a možnost růstu na vedoucí pozici.

Náplň práce:

Servírování a podávání jídel a nápojů v Zámecké restauraci, zámecké kavárně Caffé Lescourant a na svatebních hostinách

Kompletní servis pro hosty.

Požadujeme:

Příjemné vystupování, profesionální přístup.

Absolutní spolehlivost a zodpovědnost.

Dokonalá znalost menu v kavárně i restauraci.

Maximální časovou flexibilitu – jedná se o víkendový provoz.

Nástup nutný IHNED.

Praxe výhodou.

Své životopisy prosím zasílejte na emailovou adresu: zamek@stablovice.cz.

SERVÍRKA – ČÍŠNÍK – PROVOZNÍ/ 28.000 Kč/ čistého

Zámecký resort Štáblovice byl opakovaně vyhlášen jako svatební místo roku, mimo krásné Zámecké restaurace resort disponuje také kavárnou Caffé Lescourant. Hledáme šikovného, zodpovědného člověka se zdravým rozumem a logickým uvažováním na pozici servírka/ číšník – provozní.

Servírování a podávání jídel a nápojů v Zámecké restauraci, zámecké kavárně Caffé Lescourant a na svatebních hostinách.

Zodpovědnost za plánování směn podřízených.

Inventura stavů v provoze.

Dohlížení na své podřízené.

Organizace směn provozu.

Požadujeme:

Blízký vztah k lidem, jelikož budeš organizovat a motivovat směnu.

Nabízíme: Zajímavou, atraktivní práci v krásném prostředí Zámeckého resortu se zajímavým finančním ohodnocením, nabízíme 28.000 Kč/ čistého. Možnost stravování a další zajímavé benefity.

BRIGÁDA

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA/120-150 Kč/hod

Jedná se o víkendový provoz Zámecké restaurace a kavárny. Vhodné jako přivýdělek k hlavnímu pracovnímu poměru.

POKOJSKÁ ZÁMECKÝCH APARTMÁNU – 130 Kč/hod

Hledáme pokojskou do našeho zámeckého resortu ve Štáblovicích.

Nabízíme brigádu pro studenty či maminky na MD. Jedná se o práci v příjemném prostředí zámku, kdy budete mít na starost zámecké apartmány. Jedná se přichystávání zámeckých apartmánu na příjezd hostů a následný úklid po odjezdu našich hostů.
Pro takového člověka na oplátku nabízíme férové jednání a plat, příjemný kolektiv, práce v krásném prostředí, nástup možný ihned .

Pracovní doba – flexibilní, dle domluvy a obsazenosti apartmánů.

Své životopisy zasílejte na adresu zamek@stablovice.cz a nadále se můžeme domluvit na osobní schůzce. Pro více informací kontaktujte provozní naší Zámecké restaurace Nikol, na čísle +420 602 228 228.

Těšíme se na Vás.

Tým Zámecké restaurace Štáblovice.