Pracovní příležitosti

by admin

Heading Title

PRÁCE KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Zámecká restaurace ve Štáblovicích byla opakovaně vyhlášena jako svatební místo roku 2017, 2018, 2019 a 2020 a je součástí zámeckého resortu ve Štáblovicích, kde se nachází i zámecká kavárna a apartmány přímo na zámku pro svatební hosty. Samotný zámek Štáblovice je pro veřejnost již rok zpřístupněn prohlídkovým okruhem.

Každým rokem vzrůstá zájem nejen uspořádat vysněnou svatbu v naší restauraci, ale i různých firemních akcí, gastro tematických dnů a narozeninových oslav.

KOHO HLEDÁME?

Jsi opravdovým profíkem ve svém oboru, ale stále jsi nenašel to pravé místo, kde bys uplatnil své bohaté zkušenosti a nápady z gastro světa? Jsi přirozeným lídrem a vaření bys rád doplnil odpovědností za vedení své kuchyně? Chceš být pyšný/á na svoji práci, která bude Tvojí vizitkou? Pomůžeme Ti splnit si své sny!

NÁPLŇ PRÁCE

Kuchyně, ve které budeš vařit bude tvým rajónem, tvojí odpovědností, ale i tvojí radostí!

 – Příprava a výdej pokrmů na slavnostní hostiny.

– Příprava studených a teplých pokrmů pro běžný provoz restaurace.

– Příprava snídaně pro ubytované hosty.

– Tvorba menu.

– Organizace zásobování restaurace, výběr dodavatelů.

– Vytváření cenových kalkulací, zodpovědnost za ekonomický chod provozu.

– Budeš ctít naše hodnoty a v jejich duchu spolupracovat se svými kolegy.

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

Finanční ohodnocení 35 tis. čistého ve zkušební době, po ukončení zkušebních 3 měsíců 40 tisíc čistého.

Pracovní doba zejména o víkendech: pátek, sobota, neděle.

Možnost ubytování.

Dlouhodobou stabilitu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Seberealizaci a zajímavou poctivou výplatu vždy v termínu.

Firemní benefity.

Možnost HPP i VPP.

Přátelský kolektiv, který chce společně dělat radost lidem a spolupracovat na šíření dobrého jména firmy pomocí skvělých čerstvých jídel, podpora v seberozvoji a podpora v nacházení nových řešení a nápadů.

Staneš se srdcem naší restaurace.

POŽADUJEME

Praxe na obdobné pozici,

– spolehlivost a pracovitost, zodpovědnost,

– pracovní nasazení, svědomitý přístup.

Příjemné vystupování, profesionální přístup, kreativitu, absolutní spolehlivost a zodpovědnost.

Maximální časovou flexibilitu (práce i o víkendech) Řidičský průkaz sk. B

Nástup: IHNED

Své životopisy zasílejte na email: zamek@stablovice.cz, nebo volejte 724 233 001.

www.stablovice.cz