Dnes z důvodu konání akce – ZAVŘENO

Svatby na zámku Štáblovice

 Zámecký resort Štáblovice je od roku 2017 opakovaně vyhlášen absolutní jedničkou ve veřejném hlasování v anketě Svatební místo roku.

SVATEBNÍ MÍSTO ROKU

Od roku 2015 se naše Zámecká restaurace pravidelně umisťuje na předních příčkách ankety Svatební místo roku. Od roku 2017 jsme byli každoročně zvoleni absolutní jedničkou ve veřejném hlasování. Pro loňský rok 2020 jsme si opětovně toto ocenění vysloužili a umístili jsme se opět na překrásném prvním místě.

NAPROSTÉ SOUKROMÍ

Váš svatební den se odehrává v naprostém soukromí. Zámecká restaurace spolu se zahradou je exkluzivně uzavřena jen pro Vás a Vaše hosty. Zaručeně si užijete Váš velký den naplno a budete mít Zámeckou restauraci jen a jen pro sebe.

ROMANTICKÉ PROSTŘEDÍ

Ta pravá romantika Vás čeká v každém ročním období. Jarní svatba za probouzející se přírody,  slunečná letní svatba, podzimní svatba, která hraje všemi barvami či zimní svatba s horkým svařeným vínem. V našem resortu zažijete skutečnou romantiku.

VÝBORNÁ KUCHYNĚ

Naše zámecká kuchyně Vám připraví ty nejlepší pokrmy k dokonalosti Vašeho svatebního dne.  Naše široká nabídka pokrmů si zakládá na domácí kuchyni obohacené prvky moderní gastronomie.

ZÁMECKÉ UBYTOVÁNÍ

Nabízíme pro Vás ubytování přímo na zámku. Novomanželé mohou využít krásný zámecký apartmán.

Obřadní místa

Zahrada restaurace

Velice oblíbeným místem pro uskutečnění obřadu je zahrada restaurace, kdy po červeném koberci jdete k nádherně vyzdobené slavobráně říci si své „ANO“.

Zámecký park

Nezapomenutelným romantickým zážitkem je obřad pod širým nebem v zámeckém parku. Užijete si příjemnou atmosféru zámeckého prostředí přímo v srdci upraveného zámeckého parku.

Erbovní sál zámku

Noblesním zážitkem pro Vás bude obřad v erbovním sále zámku, který nabízí stylovou atmosféru přímo uvnitř našeho zámku.

Svatby na zámku Štáblovice

Zámecký resort Štáblovice je ideálním místem pro Vaši svatbu. Prostory pro obřad a svatební hostinu jsou Vám k dispozici  na jednom místě pouhých 7 km od Opavy.  Zámecký resort Štáblovice je od roku 2017 opakovaně vyhlášen absolutní jedničkou ve veřejném hlasování v anketě Svatební místo roku. V našem resortu najdete stylovou restauraci s krásnou zahradou, z níž je nádherný výhled na přilehlý zámek.  Zámek je součástí areálu, a spolu s krásným zámeckým parkem dělá z našeho resortu nádherné romantické místo ideální pro Vaši svatbu.  Jsme si jisti, že Vás okouzlí nejen námi nabízená obřadní místa v pohádkové zahradě restaurace, v romantickém zámeckém parku či v noblesním erbovním sále zámku, ale i skvělá gastronomie a nádherné prostředí našeho resortu. Svatební hostina i večerní zábava probíhá  ve stylové restauraci a zahradě, která je pro Vás  a Vaše hosty exkluzivně uzavřena. Vše se tak odehrává na jednom místě a v naprostém soukromí.


 Celková kapacita hostů při svatební hostině je 100 osob.


Svatba je jednou z nejkrásnějších událostí ve Vašem životě a naší prioritou je, abyste si ji opravdu užili. Také proto ke každým snoubencům přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně naplnit jejich přání a požadavky. Romantický resort Štáblovic je ideálním místem pro Váš velký den.

PLNOHODNOTNÝ SVATEBNÍ DEN VE ŠTÁBLOVICÍCH

Nabídka kompletního svatebního dne ve Štáblovicích, svatební průvodce zahrnuje veškeré informace k obřadu, hostině, zábavě – vše pro plnohodnotný svatební den. Vše je pro Vás připraveno na jednom místě, žádné přesuny, žádné přejezdy. Svatební den plyne tak, jak má.

SAMOSTATNÝ OBŘAD VE ŠTÁBLOVICÍCH

Nabídka samostatných obřadů je určena všem těm, kteří se rozhodli, že si chtějí říci své „ANO“ v prostředí našeho krásného zámku, ale svatební hostinu plánují s rodinou a přáteli někde jinde.

Nabídka aranžmá a dekorací po Váš velký den

Galerie

Zámek a zámecký park

Svatební tabule, hostina a aranžmá

Jak probíhá příprava svatby?

SCHŮZKA A PŘEDSTAVENÍ PROSTOR

Na osobní schůzce Vám naše svatební koordinátorka představí zámecký resort. Společně podrobně proberete Svatebního průvodce a zodpovíte si všechny dotazy týkající se Vašeho velkého dne ve Štáblovicích.

REZERVACE TERMÍNU

Rezervace termínu může proběhnout osobně nebo online. Termín Vám nezávazně zarezervujeme pod dobu 1 týdne tak, abyste měli dostatek času na rozmyšlenou. Po kladném rozhodnutí Vám termín napevno rezervujeme. 

OSOBNÍ SCHŮZKA

Druhá předsvatební schůzka probíhá zpravidla měsíc před svatbou. Na této schůzce už se svatební koordinátorkou při šálku kávy probíráte veškeré podrobnosti a detaily k dokonalosti Vaší svatby.

SVATBA

Den „D“. Velký den je tady, resort Štáblovic máte k dispozici od ranních hodin. Veškeré svatební přípravy je možno přemístit přímo do Zámecké restaurace, kde je pro nevěsty k dispozici připraven pohádkový pokojík. Všechny potřebné věci je možno v naší restauraci uskladnit den předem.

Nechte se inspirovat ...

Obsazenost

Děkujeme Vám..

Dobrý den paní Hartmann, chtěli bychom vám moc poděkovat za krásnou svatbu dle našich představ. Všichni, kteří se na ní podíleli, byli úžasní, včetně moc milé obsluhy, pro kterou nic nebylo problém. Výzdoba svatební tabule krásná, jídlo také moc výborné. Ještě jednou prosím vyřiďte velké díky celému vašemu týmu. 🙂
Barabášovi
19.8.2023

Napsali jsme ...